Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Settlers w akcji - gameplay w nowym materiale

Twórcy opowiadają o wizji gry.

Ubisoft podzielił się nowym materiałem poświęconym The Settlers. Film pokazuje fragmenty gameplayu z powstającej strategii.

W nagraniu twórcy opowiadają o wizji gry i najważniejszych założeniach zabawy. Tak jak w poprzednich częściach, przejmiemy kontrolę nad wybraną frakcją - staniemy przed koniecznością zadbania zarówno o warstwę ekonomiczną, jak i militarną ugrupowania.

Zajmiemy się więc budowaniem bazy i infrastruktury, z czym zwiąże się obowiązek gromadzenia i przetwarzania surowców. Nie zabraknie również elementów poświęconych handlowi, produkcji żywności i badaniom naukowym.

W planach trzy stronnictwa o unikalnych jednostkach i stylu rozgrywki. Deweloperzy przygotowują między innymi kampanię dla pojedynczego gracza, tryb szturmu oraz potyczki z opcją zmagań przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom.

Gra zadebiutuje 17 marca na PC, a już 20 stycznia wystartuje zamknięta beta strategii. Jakiś czas temu podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami z wczesnej wersji The Settlers.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Settlers (2022)

PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze