Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Settlers w akcji - gameplay w nowym materiale

Twórcy opowiadają o wizji gry.

Ubisoft podzielił się nowym materiałem poświęconym The Settlers. Film pokazuje fragmenty gameplayu z powstającej strategii.

W nagraniu twórcy opowiadają o wizji gry i najważniejszych założeniach zabawy. Tak jak w poprzednich częściach, przejmiemy kontrolę nad wybraną frakcją - staniemy przed koniecznością zadbania zarówno o warstwę ekonomiczną, jak i militarną ugrupowania.

Zajmiemy się więc budowaniem bazy i infrastruktury, z czym zwiąże się obowiązek gromadzenia i przetwarzania surowców. Nie zabraknie również elementów poświęconych handlowi, produkcji żywności i badaniom naukowym.

W planach trzy stronnictwa o unikalnych jednostkach i stylu rozgrywki. Deweloperzy przygotowują między innymi kampanię dla pojedynczego gracza, tryb szturmu oraz potyczki z opcją zmagań przeciwko sztucznej inteligencji lub innym użytkownikom.

Gra zadebiutuje 17 marca na PC, a już 20 stycznia wystartuje zamknięta beta strategii. Jakiś czas temu podzieliliśmy się pierwszymi wrażeniami z wczesnej wersji The Settlers.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze