Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - zapowiedziano fabularne DLC

Premiera w 2020 roku.

The Outer World otrzyma w przyszłym roku fabularne rozszerzenie - zapowiedziało studio Obsidian Entertainment na oficjalnym forum gry, przy okazji podziękowań za nominacje do The Game Awards.

- Odbiór gry był fantastyczny i nawet te nominacje znaczą naprawdę dużo - podkreślają deweloperzy. - To jednak nie koniec podróży, ponieważ w przyszłym roku rozbudujemy historię poprzez DLC.

Nie ujawniono na razie żadnych szczegółów. Detale mamy poznać „wkrótce”. Można się domyślać, że z uwagi na możliwe zakończenia The Outer Worlds, prawdopodobne wydawałoby się dodanie nowej planety z osobnym wątkiem fabularnym.

Produkcja studia Obsidian nie zdobyła żadnej nagrody podczas The Game Awards. W rywalizacji o tytuł najlepszego RPG zwyciężyło Disco Elysium, a najlepszą grą roku uznano Sekiro.

The Outer Worlds stoi przede wszystkim dialogami

The Outer Worlds to RPG w nowym świecie wykreowanym przez twórców Fallout: New Vegas. Otoczka science-fiction pozwoliła zaprojektować wiele ciekawych wątków i lokacji. Główny motyw to walka - lub współpraca - z mega-korporacją.

Źródło: Obsidian Entertainment

O autorze
Komentarze