Skip to main content

The Outer Worlds - Druk ma swoją cenę

Zadanie frakcji: Ikonoklaści.

The Outer Worlds - Druk ma swoją cenę Zadanie frakcji: Ikonoklaści.

Drugie zadanie w The Outer Worlds, które wykonasz dla frakcji Ikonoklastów.

Tym razem Graham z Bursztynowych Wyżyn (G na mapie Dziczy Monarcha) poprosi cię, abyś naprawił maszynę drukarską znajdującą się w Wydawnictwie Terra Jeden (I na mapie Dziczy Monaracha). Dodatkowym celem w tej misji jest uratowanie ekipy Zory, która przebywa na terenie wydawnictwa.

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Przed budynkami wydawnictwa spotkasz Maya i Augusta Van Noyów. Możesz ich przekonać, aby pomogli ci w walce z raptidonami.

Zanim wejdziesz do głównego budynku, w którym znajduje się maszyna drukarska, najpierw udaj się do małego domu (1) położonego przy skale. Przy ciele lekarza Ikonaklastów odnajdziesz zestaw ratunkowy. Oddaj do Mayowi Van Noyowi, co zakończy mniejszy wątek tego zadania.

Następnie wejdź do budynku wydawnictwa (2). W środku roi się od raptidonów, więc czeka cię trudna przeprawa. Na piętrze znajduje się terminal. Zainstaluj w nim rolki drukarskie. Następnie wyjdź z budynku i udaj się do Grahama i Zory, by zdać im relacje ze swych dokonań. Podziękują ci, a Zora będzie miała dla ciebie kolejne zadanie.

Następnie: The Outer Worlds - W poszukiwaniu FPUL

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Tam i z powrotem

Zobacz także