Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Mandalorian And Grogu - kiedy premiera nowego filmu Star Wars

Gwiezdne Wojny wracają na wielki ekran.

Mandalorianin i Grogu powrócą na ekrany w nieco innej formie, niż dotychczas. Najnowszą produkcją z ich udziałem nie będzie 4. sezon serialu „The Mandalorian”, a film kinowy w reżyserii Johna Favreau. W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o nadchodzącym filmie „The Mandalorian and Grogu”.


Za reżyserię i produkcję „The Mandalorian and Grogu” odpowiadać będzie John Favreau, showrunner serialu „The Mandalorian”. Producentami filmu są również również Dave Filoni, współtwórca „Mandalorianina” i showrunner „Ahsoki”, oraz Kathleen Kennedy, prezes Lucasfilm.

- Pokochałem opowiadanie historii w świecie stworzonym przez George'a Lucasa Perspektywa przeniesienia losów Mandalorianina i jego ucznia Grogu na duży ekran jest niezwykle ekscytująca. – przyznaje Favreau.

Zdjęcia mają ruszyć jeszcze w 2024 roku, a więc premiery możemy spodziewać się najprawdopodobniej w roku 2025 lub 2026. „The Mandalorian and Grogu” ma być pierwszym kinowym filmem ze świata Gwiezdnych Wojen od czasu „Epizodu IX - Skywalker. Odrodzenie”. Ukaże się on przed zapowiadanym filmem o początkach rycerzy Jedi w reżyserii Jamesa Mangolda i kontynuacją historii Rey w reżyserii Sharmeen Obaid-Chinoy.

Szczegóły odnośnie fabuły nie są jeszcze znane. Nie wiemy, czy film będzie bezpośrednią kontynuacją 3. sezonu „Mandalorianina”, czy zupełnie osobną przygodą. Choć Favreau przyznał w rozmowie z francuską telewizją BMF TV, że ma już gotowy scenariusz 4. sezonu, to jego powstanie nie zostało oficjalnie potwierdzone. Nie wiemy więc, czy serial powróci, czy zostanie zastąpiony przez produkcję kinową.

„The Mandalorian and Grogu” to najprawdopodobniej inny projekt, niż zapowiedziany wcześniej film w reżyserii Dave'a Filoniego, będący podsumowaniem wątków z „Mandalorianina”, „Księgi Boby Fetta” oraz „Ahsoki”. Obecnie reżyser pracuje nad drugim sezonem „Ahsoki”, więc na produkcję wieńczącą tzw. Mandoverse zapewne przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.

Spis treści: The Mandalorian - przewodnik po serialu

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

The Mandalorian

TV show

Oczekiwanie na obraz okładki

The Mandalorian & Grogu

Movie

Powiązane tematy
O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze