Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us serial - żona Joela: co się z nią stało

Gdzie jest matka Sarah.

Na początku serialu „The Last of Us” dowiadujemy się, że Joel samotnie wychowuje swoją nastoletnią córkę. Matka Sarah nie zostaje nigdzie wspomniana ani pokazana, więc co się z nią stało?

Dokładne losy żony Joela nie są znane - właściwie nie wiadomo nawet, jak miała na imię. Z gier z serii The Last of Us dowiadujemy się zaledwie tyle, że kobieta opuściła Joela krótko po urodzeniu Sarah. Powody jej decyzji nie są znane.

W grach, żona Joela i jego zmarła córka to dla niego bardzo drażliwy temat, o którym nie chce rozmawiać. Ze względu na tę skrytość, nie dowiadujemy się o niej właściwie nic.

Zarówno w grach, jak i serialu, partnerką Joela po wybuchu epidemii stała się Tess. Wydaje się jednak, że łączą ich bardziej relacje „zawodowe” niż uczuciowe. Wspólnie zajmują się przemytnictwem towarów do i z strefy kwarantanny w Bostonie.

Niewykluczone, że scenarzyści serialu podeszli do historii nieco inaczej i z produkcji HBO dowiemy się czegoś o żonie Joela. Z pewnością byłaby to gratka dla fanów gier, bo oznaczałoby to bardzo istotne uzupełnienie uniwersum The Last of Us o nowe detale.

Spis treści: The Last of Us (serial) - przewodnik po serialu

Więcej o serialu The Last of Us:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

The Last of Us

TV show

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze