Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 "najbardziej ambitną grą Naughty Dog w historii"

Zapewnia wcielający się w Joela aktor.

Twórcy Uncharted nigdy nie stworzyli jeszcze projektu równie ambitnego, co The Last of Us: Part 2 - stwierdził Troy Baker, czyli aktor wcielający się w postać Joela. Dodał, że skala produkcji przekroczyła jego wyobrażenia.

- Mogę powiedzieć tyle: to naprawdę najbardziej ambitna gra Naughty Dog w historii. O wiele większa niż się spodziewałem - zaznaczył artysta w rozmowie z Push Square.

Ujawniony w ubiegłym roku gameplay pokazał obszerne lokacje, ale twórcy potwierdzili już, że gra nie zaoferuje tradycyjnego otwartego świata. Wciąż nie wiadomo wiele na temat fabuły i zawartości.

Joel pojawi się w grze, choć nie jest pewne w jakim wymiarze. Udostępnione do tej pory materiały wskazują wyraźnie, że główną bohaterką będzie tym razem Ellie.

Dziennikarz przeprowadzający wywiad z Bakerem zapytał też o datę premiery - aktorka odgrywająca rolę nastolatki zasugerowała przypadkiem kilka tygodni temu, że The Last of Us 2 ukaże się w lutym.

- Gra ukaże się 31 lutego, o to jej chodziło. Ludzie po prostu nie zrozumieli kontekstu - zażartował aktor. - Jestem pewien, że Sony zadzwoniło, żeby ją upomnieć, a ona na pewno odpowiedziała, że to miał być żart.

Cover image for YouTube videoThe Last of Us Part II – E3 2018 Gameplay Reveal Trailer | PS4

Baker dodał, że naprawdę nie zna daty premiery.

- To rozsądne, że nam jej nie ujawniają, bo moglibyśmy łatwo ją zdradzić. Ostatnim razem tak się stało. Chyba nie chcą, żeby to się powtórzyło. Cały czas jednak jeszcze pracujemy, tyle mogę powiedzieć.

Źródło: Push Square

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us: Part 2

PS4

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze