Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew 3 zobaczymy najwyraźniej już dzisiaj

Choć zapowiedź zapowiedzi jest dość dziwna.

Wygląda na to, że Ubisoft planuje ujawnić dzisiaj The Crew 3, kolejną odsłonę serii gier wyścigowych w otwartym świecie. Na szczegóły trzeba najwyraźniej poczekać do godziny 18:00 polskiego czasu.

Nieco dziwna jest forma ogłoszenia tej informacji. Zamiast otwarcie zapowiedzieć pokaz, oficjalne konto cyklu ujawniło termin w szeregu wpisów na Twitterze, ale tylko jako odpowiedzi pod starszymi komentarzami innych użytkowników, pytających właśnie o nową grę.

O „Project Orlando” - identyfikowanym właśnie jako The Crew 3 - wiemy już od dłuższego czasu. Produkcja pojawiła się na liście tytułów w wielkim wycieku GeForce Now, a wkrótce potem szczegóły - razem ze screenami - ujawniono w serwisie Reddit. Akcja toczy się podobno na Hawajach.

Jeszcze w 2021 roku całość planowana była podobno jako DLC do The Crew 2, by przekształcić się ostatecznie w samodzielny tytuł. W ubiegłym tygodniu jeden z dataminerów zajmujących się grami Ubisoftu ujawnił nieoficjalnie, że nowa gra otrzyma nazwę The Crew Motorfest.

The Crew 2. Seria oferuje nie tylko samochody.

Pierwsze The Crew ukazało się w 2014 roku, a sequel wydano cztery lata później. Jeździmy po całych Stanach Zjednoczonych, biorąc udział w przeróżnych dyscyplinach wyścigowych. The Crew 2 nadal wspierane jest aktualizacjami. W obecnym miesiącu rozpoczął się drugi epizod siódmego sezonu.

W ostatnim raporcie finansowym Ubisoft zapewniał, że na obecny rok fiskalny - poza zapowiedzianymi już grami - ma jeszcze jedną „dużą grę”, której jeszcze nie ujawniono. To już wtedy doprowadziło do spekulacji, że mowa właśnie o The Crew 3.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze