Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew 2 w grudniu otrzyma tryb rywalizacji

W darmowej aktualizacji Demolition Derby.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili szczegóły na temat drugiej dużej aktualizacji The Crew 2, która zadebiutuje 5 grudnia. Twórcy wprowadzą do gry tryb sieciowej rywalizacji między graczami dla maksymalnie ośmiu osób.

Dostęp do PvP uzyskamy na poziomie żołnierza, tuz po odblokowaniu pierwszej kwatery głównej. Wszystkie wozy zostaną rozwinięte do maksimum i pojawi się możliwość tymczasowego wypożyczenia nieposiadanego w danym momencie auta.

Autorzy podzielili tryb na dwie listy składające się z odmiennych konkurencji. Pierwsza zaoferuje wyścigi uliczne i zawody hipersamochodów z wyłączonymi domyślnie kolizjami. W drugiej znajdą się pozostałe dyscypliny z wyjątkiem zmagań na ćwierć mili i powietrznych, a zawartość zmieni się każdego dnia.

Rywalizując z innymi graczami otrzymamy fanów, łupy i dolary, które wydamy na nagrody. Poza tym zdobędziemy punkty pozwalające awansować w jednej z czterech lig - brązowej, srebrnej, złotej i platynowej. Każda złoży się z czterech dywizji.

Zobacz też: The Crew 2 - poradnik na start

Aktualizacja wprowadzi też nową dyscyplinę - demolition derby. Zgodnie z nazwą, w zawodach należy niszczyć wozy przeciwników. Potyczki rozegrają się w dwóch lokacjach: arenie osadzonej w sercu Bonnesville Salt Flats na północy Utah i torze pośrodku cmentarzyska samolotów w Tucson.

The Crew 2 wzbogaci się również o 14 następnych pojazdów, w tym wozy przeznaczone do wspomnianych zmagań. Do tego następne typy konkurencji dla driftu, rajdu przełajowego i Alpha Grand Prix, a także dzienne zlecenia Live.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze