Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew 2 w materiale od Digital Foundry

Xbox One X najlepszą wersją konsolową gry.

Digital Foundry poddało analizie wydane wczoraj The Crew 2, porównując ze sobą konsolowe wersje gry. Pod uwagę wzięto zarówno standardowe, jak i mocniejsze modele urządzeń.

Na wszystkich produkcja radzi sobie bardzo dobrze, ale najlepiej prezentuje się na Xbox One X, gdzie oferuje rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 3200x1800. Nad pozostałymi platformami sprzęt ma również przewagę w kwestii odległości wczytywania obiektów na mapie.

Dla porównania, PS4 Pro wyświetla obraz w 2816x1584. Na konsoli - zwłaszcza w przypadku korzystania z telewizorów 4K - tytuł „cierpi” od nadmiernego wygładzania krawędzi, wpływającego na jakość grafiki.

Digital Foundry podkreśla jednak, że na obu mocniejszych modelach platform Sony i Microsoftu - w przeciwieństwie do standardowych odmian - nie dochodzi do spadków płynności. Tytuł działa więc w stałych 30 klatkach na sekundę.

„Festiwal zabawy dla fanów motoryzacji - praktycznie bez ograniczeń. Nie zatrzymuje nas szosa, morze ani nawet powietrze” - głosi nasza recenzja The Crew 2, któremu przyznaliśmy srebrną rekomendację.

Największą nowością względem oryginału jest opcja rywalizacji nie tylko autami, ale i motocyklami, terenówkami, motorówkami i samolotami. Między różnymi środkami transportu gracze przełączają się swobodnie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze