Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terraria najlepiej ocenianą grą na Steamie. Już ponad 1 milion recenzji

„Przytłaczająco pozytywne”.

Terraria jest pierwszą produkcją na Steamie, która pomimo więcej niż 1 miliona ocen użytkowników zdołała utrzymać średnią na poziomie „przytłaczająco pozytywnym”.

Jak wynika z danych SteamDB, tytuł może pochwalić się 98,15 procent „pozytywów”. W sklepie Valve są cztery gry z wyższym procentem (Hades, Vampire Survivors, People Playground oraz Portal 2), lecz żaden z tych tytułów nie może pochwalić się tak ogromną liczbą recenzji, napisanych w tak długim okresie.

Terraria ukazała się w maju 2011 roku i od tego czasu - jak widać - cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Gra w założeniach przypomina Minecraft, ale przy obserwowaniu akcji z boku. Dzisiaj wydaje się jednak, że takie porównanie nieco już nie pasuje, ponieważ produkcja przez lata znacząco się rozrosła.

Nadal ukazują się także aktualizacje. Najnowsza - Labor of Love - powinna zadebiutować we wrześniu, po raz pierwszy w historii od razu na wszystkich platformach sprzętowych. W planach dla łatki są mniejsze zmiany, jak podniesienie liczby przedmiotów w jednym „stacku” do 9999.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Terraria

Android, iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC, Nintendo 3DS

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze