Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szybkie okazje na konsole i akcesoria w RTV Euro AGD

Tylko do środy.

W branży gier wideo rozpoczyna się okres wyczekiwanych premier. Możemy już bawić się w Dying Light 2 i Pokemon Legends: Arceus, a niedługo do sprzedaży trafią między innymi Elden Ring oraz Elex 2. Warto przygotować się na najważniejsze tytuły, a w RTV Euro AGD trwa właśnie promocja na sprzęt dla graczy.

Wśród dostępnych na przecenie konsol znajdziemy Nintendo Switch OLED - ulepszoną wersję hybrydowej konsoli, wyposażoną w nowy ekran i system audio, Xbox Series X z zestawem gier oraz Xbox Series S z dodatkowym dyskiem twardym.

Promocja obowiązuje do 09.02.2022 do godz. 23:45. Do naliczenia rabatu niezbędny jest kod promocyjny, który podajemy obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

Dla największego komfortu rozgrywki przyda się również wygodny pad oraz słuchawki. Tego typu sprzęt również znajdziemy obecnie w niższych cenach.

Ratowanie świata albo bicie rekordów w globalnych rankingach to nie przelewki i zawsze trzeba być gotowym na nowe wyzwania. Stacje dokujące do kontrolerów, wraz z dodatkowymi akumulatorami to niezbędne akcesorium dla każdego gracza.

Wszystkie produkty dla graczy objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

Przeceniona oferta dla innych kategorii dostępna jest pod tym odnośnikiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze