Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Suicide Squad to „współczesna” gra. Battle Pass, skiny i waluta

Są nowe ustalenia po wycieku z gry Rocksteady.

Wyciekł zrzut ekranu, który sugeruje, że nadchodzące Suicide Squad: Kill the Justice League może być grą-usługą. Wieści mogą się nie spodobać niektórym graczom, choć są też i dobre informacje.

Menu gry z rzekomego wycieku ukazuje zakładkę z Battle Passem, co nie zawsze wywołuje dobre skojarzenia, szczególnie gdy ma to miejsce w płatnej grze, a nie produkcji z segmentu free-to-play. Na screenie widzimy też aż sześć rodzajów walut, choć mogą one nie być tym, czym się wydają. Więcej o tym poniżej.

Sytuacja wywołała sporo emocji i jeszcze więcej pytań o inwazyjność rozwiązań typu GaaS (games as a service) w Suicide Squad od studia Rocksteady. Na szczęście serwis Video Games Chronicle wykorzystał swoje źródło i dotarł do zapewnień o dość pozytywnym charakterze.

Dziennikarze ustalili, że Battle Pass skupi się na samej kosmetyce i podobno nie zaburzy równowagi rozgrywki - mowa przykładowo o skinach. Ponadto niepokojące „waluty” ukazane na wycieku reprezentują punkty doświadczenia, które służą do rozwijania swojego antybohatera. Wygląda więc na to, że walutą premium są tylko złote monety.

Nowa gra od Rocksteady będzie odpowiednia do ogrywania w pojedynkę lub w sieciowym, czteroosobowym trybie kooperacji. Datę premiery Suicide Squad: Kill the Justice League zaplanowano na 26 maja 2023 roku. Gra trafi na PC, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Suicide Squad: Kill the Justice League

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze