Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Suicide Squad nie takie straszne. Gra zalicza „bardzo pozytywny” debiut na Steamie

Gracze są zadowoleni.

Mimo obaw i krytycznych opinii przed premierą, Suicide Squad: Kill The Justice League debiutuje na Steamie w dobrym stylu. Gra nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, ale zbiera w większości pozytywne recenzje od graczy.

Raczej trudno mówić o hicie lutego, bo w szczytowym momencie grało jednocześnie niecałe 13 tysięcy osób (dane SteamDB), ale trzeba również pamiętać o użytkownikach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jest też zapewne sporo osób, które zainwestowało w wydanie Deluxe i ukończyło grę przed premierą dzięki wcześniejszemu dostępowi.

Idąc dalej, z 1246 wystawionych do tej pory recenzji, aż 86% zaklasyfikowano jako pozytywne. Pewne wątpliwości może budzić fakt, że wiele z nich powstało po 2 lub 3 godzinach rozgrywki, co - zwłaszcza jak na grę-usługę - jest dosyć wąskim obszarem do analizy całego produktu. Najwidoczniej Suicide Squad robi bardzo dobre pierwsze wrażenie, oferując graczom satysfakcjonujący system walki, charyzmatyczne postacie i stylistykę nieco w stylu serii Borderlands.

Cover image for YouTube videoSuicide Squad: Kill the Justice League | Suicide Squad Insider Episode 3 “Introducing Elseworlds”

Studio Rocksteady najtrudniejsze zadanie ma dopiero przed sobą. Suicide Squad musi utrzymać zainteresowanie graczy na długo po premierze, aby nie podzielić losu mniej udanych gier-usług. Pomogą w tym sezony z nowymi postaciami, wyposażeniem oraz oczywiście karnetem bojowym.

Nowy etap rozgrywek ma wystartować w marcu. Pierwszą nowością będzie grywalna postać Jokera, dostępna najprawdopodobniej tylko w jednym z równoległych wymiarów. Na przyszłość zaplanowano inne gościnne występy, kolejnych bossów do pokonania oraz mniejsze lub większe zmiany balansu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Suicide Squad: Kill the Justice League

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze