Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strzelanka Enlisted zabierze graczy na fronty II wojny światowej

Projekt twórców War Thunder i studia Darkflow.

Firma Gaijin Entertainment - twórcy darmowego War Thunder - zapowiedziała dziś grę Enlisted, nad którą współpracuje ze studiem Darkflow Software.

Strzelanka przeniesie graczy na fronty II wojny światowej. Z informacji prasowej wynika, że produkcja skupi się na zabawie sieciowej, ale twórcy nie chcą, by drużyny były symetryczne.

Pola bitwy mają być rozległe, znajdzie się na nich nawet stu żołnierzy. Twórcy korzystają z silnika graficznego War Thunder. Znaczna część lokacji ma ulegać destrukcji.

Gra ukaże się w przyszłym roku, ale na oficjalnej stronie można już wpłacać pieniądze, które pomogą w rozwoju projektu - przy okazji gwarantując sobie dostęp do testów oraz finalnych kampanii.

W różnych scenariuszach odwiedzimy różne fronty. Na początku deweloperzy przygotują kampanię z bitwą o Moskwę, a także inwazję w Normandii.

Szczegóły na temat Enlisted pozostają nieznane. Nie ujawniono jeszcze fragmentów rozgrywki. Twórcy zaznaczają jednak, że zaoferują graczom wybór korzystania z kamery FPP lub TPP. Możliwe, że w niektórych scenariuszach pojawią się pojazdy.

Co ciekawe, każda kampania - czyli najpewniej szereg misji w obrębie jednej większej lokacji - będzie dostępna jako oddzielny produkt, możliwy do nabycia oddzielnie.

Gra trafi na PC, ale twórcy mają w planach wersję konsolową.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze