Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ekonomiczna strategia Tropico 4 do pobrania za darmo

W ramach promocji.

Sklep Humble Bundle rozpoczął promocję „End of Summer Sale”, a jedną z atrakcji jest możliwość pobrania za darmo strategii ekonomicznej Tropico 4.

Wsi spokojna

Otrzymany klucz aktywujemy na Steamie, w wersji Windows lub Mac.

Warto się pośpieszyć - oferta ważna jest do jutra, 10 września, do godziny 19. Grę należy aktywować w usłudze Valve maksymalnie do siedmiu dni po tej dacie, inaczej przepadnie.

Tropico 4 ukazało się w 2011 roku. Ponownie wcielamy się w El Presidente, starając się rozbudować tropikalną wysepkę w prosperujący kurort, pełen turystów - lub ciężkiego przemysłu.

Ta odsłona serii rozszerzyła opcje polityczne. Jest więcej supermocarstw do negocjowania, a także wyznaczanie ministrów, którzy pomogą „przepchnąć" kontrowersyjne ustawy.

Są też katastrofy naturalne (wulkany, susze, tornada), kampania z 20 misjami i 10 nowymi mapami i 20 kolejnych budynków (giełda, galeria handlowa czy mauzoleum).

Zgodnie z tradycją serii, twórcy przygotowali też sporo DLC. Jeśli darmowe Tropico 4 bardzo się nam spodoba, nie zabraknie okazji na sięgnięcie do portfela.

Tropico 4 zostało ciepło przyjęte w recenzjach. Chwalono wciągającą rozgrywkę, oprawę i poczucie humoru, a minusem było zbytnie podobieństwo do poprzedniej części - co teraz nie ma już chyba takiego znaczenia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze