Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars w Fallout: New Vegas - nowy gameplay z ambitnego moda

Przygoda w świecie Gwiezdnych Wojen.

  • Grupa fanów pracuje nad modem Star Wars do Fallout: New Vegas
  • Modyfikacja to pełnoprawna gra RPG z otwartym światem
  • Twórcy obiecują wybory i wiele planet do zwiedzenia

Star Wars Open Worlds to tworzona przez dwie osoby modyfikacja do Fallout: New Vegas, zamieniająca postapokaliptyczną produkcję w grę w świecie Gwiezdnych Wojen. Autorzy opublikowali nowy gameplay z moda.

Nagranie prezentuje różne lokacje, które odwiedzimy podczas zabawy - w sumie pojawi się dwanaście zróżnicowanych planet. Są też fragmenty rozgrywki, w których gracz kieruje między innymi postacią przypominającą Bobbę Fetta.

Akcję osadzono w pierwszych latach panowania Imperium. Wcielimy się w osobę porwaną przez łowców niewolników - śmiałek wraz z grupą towarzyszy spróbuje uciec od oprawców. Podejmiemy decyzje wpływające na przebieg opowieści i towarzyszących nam kompanów.

Zobacz na YouTube

Do wyboru będą cztery ścieżki: jasna, ciemna, „szarości” i tak zwany „sandbox”. Nie jest jasne, ale najpewniej w ostatniej nie staniemy przed koniecznością opowiedzenia się po żadnej ze stron.

Na początku rozgrywki stworzymy własną postać z pomocą rozbudowanego kreatora - wybierzemy rasę, imię, zdecydujemy o wyglądzie podopiecznego oraz dobierzemy umiejętności, które w toku zabawy rozwiniemy.

Do tego system konstruowania przedmiotów, szeroki arsenał różnorodnych broni, możliwość podjęcia się pracy łowcy głów oraz zadania poboczne. Data premiery moda nie jest jednak na razie znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout: New Vegas

iOS, PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze