Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi Ocalały - błyszczące skały, zniszczalna struktura: jak usunąć

Rozwiązanie zagadki.

Na mapie Star Wars Jedi Survivor znajdziesz przynajmniej kilka skupisk skał, które błyszczą się jak plama benzyny. Na holomapie są one nazwane zniszczalnymi strukturami i faktycznie możesz je zniszczyć, choć trzeba się trochę rozejrzeć.

Do zniszczenia struktury potrzebujesz naprowadzanej bomby (1), którą poznasz po tym, że... próbuje do ciebie dojechać i się wysadzić. Musisz chwycić bombę Mocą (przyciąganie), a następnie rzucić ją w skały (pchnięcie).

Problem polega na tym, że min zazwyczaj nie ma tuż koło błyszczących skał i trzeba się za nimi trochę rozejrzeć. Czasami pojawiają się one same, jedna po drugiej, a czasami trzeba zhakować urządzenie (2), które je „wypluje”.

WSKAZÓWKA: gdy chwycisz minę w Moc, to nie masz zbyt wiele czasu, zanim wybuchnie, raniąc Cala. Czasami trzeba minę kawałek podprowadzić do zniszczalnej struktury i chwycić ją dopiero właśnie przy samej skale. Po prostu poczekaj, aż mina cię „zauważy”, co symbolizuje różnokolorowy laser, a następnie prowadź kulę w kierunku skały. Jesteś szybszy od niej, więc po prostu utrzymuj odpowiedni dystans.

Za zniszczalnymi strukturami zazwyczaj znajdziesz po prostu jedną ze znajdziek. Warto też wiedzieć, że zapas min jest nieograniczony, więc możesz próbować do woli.

Następnie: Star Wars Jedi Ocalały - zielona bariera: jak przejść

Spis treści: Star Wars Jedi Ocalały (Survivor) - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi Ocalały - elektryczne urządzenie, generator: co z nim zrobić

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze