Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Trek: Bridge Crew i inne gry Ubisoftu na VR z datami premier

Eagle Flight i Werewolves Within.

Ubisoft ogłosił daty premier dla swoich trzech produkcji zmierzających w tym roku na zestawy rzeczywistości wirtualnej.

Pierwsze w kolejce jest Eagle Flight od zespołu FunHouse. Wzlatujemy nad opanowanym przez naturę Paryżem, zajmując się eksploracją czy - w trybie wieloosobowym - walką o punkty.

Najpierw gra ukaże się na Oculus Rfit (18 października), następnie na PlayStation VR (8 listopada), kończąc na HTC Vive (20 grudnia).

Dwa następne debiuty - Star Trek: Bridge Crew oraz Werewolves Within - to już jednoczesna premiera na wszystkich trzech platformach. Pierwszy tytuł ukaże się 29 listopada, a drugi - 6 grudnia.

Obie pozycje dostępne będą w dystrybucji cyfrowej, a tydzień później pojawią się także w wydaniach pudełkowych, ale wyłącznie na PlayStation VR na PS4.

Star Trek: Bridge Crew to wirtualny mostek okrętu federacji U.S.S Aegis. Maksymalnie czterech graczy współpracuje, wykonując określone zadania na pokładzie.

Werewolves Within to cyfrowa adaptacja „gry w mafię”, tyle że w wersji z wilkołakami. Produkcja nastawiona będzie na rozgrywkę sieciową - na początku każdej rundy tytuł przydzieli użytkownikom losowo wybrane postacie.

Jeden z graczy otrzyma oczywiście dodatkową, sekretną tożsamość wilkołaka. Będzie mógł zrobić z tym faktem cokolwiek - może kłamać przed innymi lub równie dobrze zawrzeć sojusz z niektórymi uczestnikami zabawy, zdradzając im, kim naprawdę jest.

Zamykając temat rzeczywistości wirtualnej od Ubisoftu, jest jeszcze wsparcie VR dla wyścigowej gry TrackMania Turbo. Ta opcja pojawi się na PlayStation VR już 8 listopada, w ramach darmowej aktualizacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły