Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Square Enix zapowiada Nosgoth

Darmowa gra sieciowa w uniwersum Legacy of Kain. Opublikowano pierwszy trailer.

Square Enix oficjalnie zapowiedziało Nagoth, darmową grę sieciową, rozgrywającą się w uniwersum wykreowanym na potrzeby serii Legacy of Kain.

Gracze wcielą się w ludzi i wampirów, walczących o przetrwanie i kontrolę. Pierwsza rasa dysponuje bronią skuteczną na dłuższą odległość i zaawansowanym ekwipunkiem, podczas gdy krwiopijcy posiadają nadprzyrodzone moce i ataki, skuteczne w walce na bliskich dystansach.

Twórcy zapowiadają drużynowe walki w sieci, sześć klas postaci, możliwość eksploracji nowych miejsc w uniwersum Legacy of Kain oraz częste aktualizacje.

Zapisy do zamkniętych testów wersji beta rozpoczęto na oficjalnej stronie. Nie znamy jeszcze daty premiery. Gra powstaje na PC. Za produkcję odpowiada studio Psyonix, wcześniej pomagające między innymi przy Homefront i Bulletstorm.

Wzmianki o Nosgoth pojawiały się w sieci już od jakiegoś czasu. W maju tytuł pojawił się w najnowszych sterownikach do kart graficznych AMD, a miesiąc później Square Enix oficjalnie potwierdziło, że gra powstaje.

Seria Legacy of Kain obejmuje pięć tytułów i rozpoczęła się od Blood Omen: Legacy of Kain z 1996 roku. Tytułowy wampir Kain mści się na swoich mordercach i stara się wrócić do życia. Już w drugiej części - Legacy of Kain: Soul Reaver - wcielamy się w Raziela, wampira stworzonego właśnie przez Kaina. Ostatnia odsłona - Legacy of Kain: Defiance - ukazała się w 2003 roku.

Zobacz na YouTube

Read this next