Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sporo strzelania w materiale z post-apokaliptycznego Escape from Tarkov

Wideo z wersji alpha.

Na kanale WccftechTv na YouTube opublikowano materiał z nowymi fragmentami rozgrywki z wczesnej wersji Escape from Tarkov. Film to przede wszystkim strzelanie.

Można przyjrzeć się różnym rodzajom broni, a także oprawie graficznej oraz autentycznie odwzorowanym dźwiękom karabinów, strzelb czy pistoletów.

Wideo prezentuje rozgrywkę jako przedstawiciel frakcji Scav, czyli bandytów i najemników, pałających się przede wszystkim rabunkami i przeszkadzających w działaniach dwóch frakcji militarnych obecnych w grze.

Escape from Tarkov to realistyczna strzelanka z zacięciem survivalowym. Wcielamy się w najemnika uwięzionego w tytułowym mieście z regionu Norvinsk. W obszarach dookoła zrujnowanej metropolii wykonujemy różnorodne misje. Możemy wybrać tryb gry offline, albo scenariusze, w których jest szansa na spotkanie innych graczy.

Obecnie trwa faza testów, do których dostęp zyskują stopniowo nabywcy edycji limitowanej w cenie 110 euro (ok. 478 zł). Są też edycje za 80 euro (ok. 348 zł) oraz 58 euro (ok. 252 zł), ale wybór tych pakietów to tylko „szansa” na przystąpienie do testów alpha.

Produkcja ukaże się na PC, ale data premiery jest na razie nieznana.

O autorze
Komentarze