Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Remastered - wstępne porównanie grafiki z oryginałem

Zestawienie scen.

Internauta o pseudonimie Cycu1 opublikował materiały, w których porównał zmierzający na PS5 remaster gry Spider-Man z oryginałem na PlayStation 4.

Bazą są udostępnione kilka dni temu nagrania z odświeżonej wersji produkcji, przedstawiające przerywnik filmowy i gameplay. Użytkownik zestawił ze sobą sceny pochodzące z nowego wydania tytułu i pierwowzoru (uruchomionego na PS4 Pro).

We fragmencie rozgrywki zmiany nie są znaczne. Należy jednak zaznaczyć, że zaprezentowane ujęcia zarejestrowano w trybie wydajnościowym, w którym gra osiąga płynność na poziomie 60 FPS, ale kosztem ulepszeń graficznych.

Większe różnice zauważyć można w przerywniku filmowym. Najważniejszą jest nowy wygląd twarzy Petera Parkera - na potrzeby odświeżonej wersji tytułu twórcy zatrudnili nowego aktora do użyczenia wizerunku bohaterowi.

Spider Man Remastered ukaże się wraz z konsolą PS5, która do sprzedaży w Polsce trafi 19 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze