Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Remastered z nową twarzą Petera Parkera

Zaangażowano innego aktora.
  • Twarzy Peterowi Parkerowi użyczy Ben Jordan, a nie John Bubniak
  • Twórcy twierdzą, że nowy wizerunek lepiej pasuje do animacji postaci

Insomniac Games ujawniło dzisiaj nowe informacje o Spider-Man Remastered na PS5. Okazuje się, że wśród wprowadzonych zmian jest przeprojektowana twarz głównego bohatera - Petera Parkera.

W oryginalnej wersji gry wizerunku postaci użyczał John Bubniak. Na potrzeby odświeżonego wydania postanowiono dokonać recastingu, czyli wybrać innego aktora - w roli obsadzono Bena Jordana.

Twórcy argumentują zmianę faktem, że nowa twarz lepiej współgra z ruchami Yuriego Lowenthala, które były podstawą dla animacji Petera Parkera.

Inne zmiany to odnowione elementy miasta, zwiększenie liczby przechodniów na ulicach i dodanie odbić opartych na ray tracingu. Do tego krótsze czasy ładowania i ładniejsze modele postaci, udoskonalone cienie i oświetlenie oraz obsługa dźwięku 3D.

Peter Parker w wersji z oryginału na PS4

Spider-Man Remastered zadebiutuje 19 listopada na PS5. Gra dostępna będzie w zestawie Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition w formie kodu. Nie przewidziano darmowego upgrade'u dla posiadaczy wersji PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze