Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man 2 - Wyzwolenie z więzów

Miles raz jeszcze ratuje Petera.

Podczas przechodzenia wątku głównego gry Marvel’s Spider-Man 2 Peter zostaje jeszcze raz zarażony przez symbionta. Szukając sposobu na ponowne uwolnienie przyjaciela spod wpływu kosmity, Miles musi współpracować ze znienawidzonym Martinem Li - misja główna Wyzwolenie z więzów.

Zadanie rozpoczniemy zaraz po zakończeniu poprzedniego. Po rozmowie telefonicznej z Milesem udajemy się za znacznikiem do ratusza. Początkowo walczymy z grasującą pod ratuszem hordą symbiontów. Nie musimy ich jednak pokonać wszystkich - zamiast tego odpieramy ataki do momentu otrzymania telefonu od Gankego, po którym udajemy się na dach ratusza.

Walczymy ze znajdującymi się tam przeciwnikami - tych musimy pokonać - po czym razem z Milesem otwieramy drzwi i oglądamy scenkę. Zostaniemy przeniesieni do wnętrza umysłu Petera. Początkowo podążamy za potworem Martina Li, po czym teleportujemy się do wnętrza więzienia Tratwa. Wewnątrz przeskakujemy po platformach, między którymi przenosi się Mister Negative.

W końcu zostaniemy przeniesieni na arenę, skąd z każdej strony będą nas atakować cieniowe potwory. Walczymy z nimi, dopóki ekran nie zrobi się czarny. Po odzyskaniu kontroli nad postacią przechodzimy zarażonym przez symbionta tunelem, na końcu którego znajduje się ocean. Używamy siecioskrzydeł, aby dolecieć do domu na wyspie pośrodku akwenu.

Wchodzimy do wnętrza budynku i kierujemy się po schodach na górę. Podchodzimy do otwartych drzwi i oglądamy scenkę. Po tym, jak Martin zniszczy mackę symbionta, wchodzimy do pokoju i pociągamy za dziurę w ścianie. Otworzymy portal, przez który przeskakujemy.

Trafimy do wnętrza FEAST, gdzie podążamy za Martinem. Wchodzimy do sali gimnastycznej i doskakujemy do źródła symbionta na górze. Oglądamy scenkę, podczas której Mr. Negative spróbuje zniszczyć kosmitę. Zostaniemy zrzuceni z powrotem na dół, gdzie przy użyciu nowych mocy walczymy z symbiontami. Po pokonaniu wszystkich wracamy do Li i wchodzimy w interakcję ze źródłem. Wciskamy podane na ekranie przyciski i oglądamy scenkę.

Po niej zostaniemy przełączeni na Petera i zyskamy moce Anti-Venoma. Te będą bardzo przydatne w starciu z symbiontami, ponieważ mogą zadawać im dodatkowe obrażenia. Następnie pojawi się Symbiont Monstrum - jest to silny przeciwnik, w starciu z którym musimy korzystać przede wszystkim z ataków specjalnych. Jeśli mamy naładowany wskaźnik szału symbionta, to warto skorzystać z niego, aby szybko pokonać mini-bossa.

Po walce oglądamy scenkę, a misja zakończy się. Zaraz po niej rozpoczniemy następną - Wszystko jest powiązane.

Następnie: Spider-Man 2 - Wszystko jest powiązane, Nareszcie wolni

Spis treści: Spider-Man 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man 2 - Nie jesteś sobą

Read this next