Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man 2 - Nie bój się

Narodziny Venoma.

Podczas przechodzenia wątku głównego gry Marvel’s Spider-Man 2 Peter przybywa do Harry’ego, aby powiedzieć mu o niebezpieczeństwie związanym z symbiontem. Niestety przyjaciel bohatera nie chce go słuchać i uwalnia kosmitę i zmienia się w Venoma - misja główna Nie bój się.

Zadanie rozpocznie się niedługo po zakończeniu poprzedniego. Po otrzymaniu telefonu od Doktora Connorsa jako Peter udajemy się za znacznikiem do siedziby Oscorp i oglądamy scenkę. Po niej - co ciekawe - będziemy mieli okazję pokierować Venomem. Zakres jego ruchów podobny jest do obu Spider-Manów, jednak są one znacznie silniejsze. Walczymy z atakującymi nas strażnikami.

Dalszym krokiem jest wykonanie szarży i przebicie się przez kolejne pomieszczenia Oscorp, dopóki nie trafimy na następną arenę z wrogami. Pokonujemy atakujące nas oddziały wrogów i kierujemy się w górę budynku. Po dotarciu do ślepego zaułka wykonujemy doskok i przebijamy się przez ścianę przed nami. Podążamy dalej tunelem serwisowym, aż dotrzemy do atrium. Tam pokonujemy kolejnych wrogów.

Teraz będziemy musieli za pomocą doskoku wspinać się na kolejne piętra, jednocześnie odpierając ataki próbujących nas zatrzymać ochroniarzy. Na koniec musimy skoczyć do pomieszczeń ochrony. Ten skok może być dość trudny i nie udać się za pierwszym razem - w takim wypadku spadniemy na dół i będziemy musieli wspinać się jeszcze raz.

Teraz biegniemy przez kolejne pomieszczenia ruszając się na prawo i lewo, aby unikać ostrzału z helikoptera. Na koniec wyskakujemy przez okno i niszczymy śmigłowiec. Trafimy na ulice miasta, gdzie walczymy z oddziałem Łowców. Pokonujemy ich, po czym czeka na nas starcie z Kravenem.

Łowca w walce używa włóczni i tarczy, którymi wykonuje szybkie ataki i doskoki. Od czasu do czasu będzie też wskakiwał na okoliczne trybuny, miotając w nas granatami. W takim wypadku najlepszą strategią jest łapanie ładunków i rzucanie nimi z powrotem w Kravena. Walka składa się z dwóch etapów, które jednak nie różnią się znacząco między sobą, a boss nie zacznie używać w tym czasie nowych ataków.

Po walce oglądamy scenkę, a misja zakończy się. Bezpośrednio po niej zostaniemy przełączeni na Petera i rozpoczniemy nowe zadanie - Kłopoty z Harrym.

Następnie: Spider-Man 2 - Kłopoty z Harrym

Spis treści: Spider-Man 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man 2 - Wszystko można zniszczyć

Read this next