Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured But Whole - Wojna bohaterów, Domator

Opis kilku krótkich zadań głównych, w których m.in. weźmiesz udział w bitwie.

Po ukończeniu misji głównej o nazwie Jak to się wszystko zaczęło 2: Nowe początki, w trakcie której wybierzesz druga klasę postaci, opuść piwnicę i wróć z Cartmanem na górę. Następnie zacznij za nim iść kierując się w stronę ulicy. W ten sposób rozpoczniesz misję o nazwie Wojna bohaterów.

Po trafieniu na dwór zacznij kierować się z Erykiem w lewo. Kiedy dotrzecie do skrzyżowania, a Eryk wejdzie na drewniany znak, skieruj się w górę ekranu. Po kilku krokach dotrzesz do miejsca, gdzie odbywa się bitwa pomiędzy grupą Szopa, a Tweeka. Walka może być dość zacięta, dlatego warto skorzystać z supermocy, gdy tylko załaduje się jej pasek.

Po dotarciu do piwnicy Cartmana weź udział w naradzie.

Po zakończeniu pojedynku grupa uda się do Cartmana. Okaże się, że Timmy mu uciekł, ale Erykowi udało się wykraść mu komórkę. Udaj się do piwnicy Szopa, żeby sprawdzić, co się na niej znajduje.

Po wejściu do piwnicy podejdź do grupy Przyjaciół Szopa stojących z lewej strony pomieszczenia i wejdź z nimi w interakcję (obrazek powyżej). Dowiesz się, że kolejnym krokiem będzie odnalezienie dziewczyny z tatuażem.


Misje: Powrót do domu, Domator

Po wykonaniu misji Wojna Bohaterów i ustaleniu nowego śladu w postaci dziewczyny z tatuażem, trzeba będzie poczekać do nocy. Opuść dom Cartmana i skieruj się do swojego. Jest to czerwony budynek na lewo od mieszkania Eryka.

Zanim wejdziesz do środka zdejmij kostium superbohatera wciskając klawisze, które zaczną pojawiać się na ekranie. Kiedy wejdziesz do środka będziesz świadkiem kłótni między rodzicami głównej postaci.

Po zjedzeniu kolacji udaj się na górę, aby położyć się spać.

Po jej zakończeniu podejdź do stołu i zacznij jeść kolację (obrazek powyżej). Kiedy skończysz wejdź po schodach na górę, udaj się do swojego pokoju (pierwsze drzwi na prawo) i połóż się spać do łóżka (możesz przed tym jeszcze przeszukać skrzynię z zabawkami, w której znajdziesz sporo rzeczy).Po położeniu się do łóżka bohatera odwiedzi mama. Kiedy spotkanie się skończy odczekaj chwilę, po czym rozpocznie się nowa misja o nazwie W brzuchu bestii.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze