Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

South Park: The Fractured But Whole - Drugie zderzenie wszechświatów

Główny bohater wraz z Kylem zdobywa nową umiejętność.

Podczas wykonywania misji głównej Fiasko w Medical Fried Chicken będziesz przechodził przez miasto. W tym czasie zgłosi się Kyle, który poprosi, abyś odwiedził go w domu. Kiedy się do niego udasz Kyle powie, żebyś wszedł do środka.

Gospodarz zaprowadzi bohatera na podwórka z tyłu domu. W trakcie drogi warto przeszukiwać napotkane szafki, w których znajdziesz nieco przydatnych rzeczy. Po wyjściu na zewnątrz okaże się, że znowu będziesz musiał stawić czoła kuzynowi Kyle'a.

Aby dostać się do kuzyna Kyle'a będziesz musiał zniszczyć przeszkody (1, 2).

Aby dotrzeć do przeciwnika, stosującego głównie ataki obszarowe, będziesz musiał najpierw poświęcić nieco ataków, aby zniszczyć dwa rzędy przeszkód (1, 2 na obrazku powyżej). Po dotarciu do kuzyna nie będziesz miał większych problemów z jego pokonaniem.

Kiedy to jednak uczynisz, to na polu bitwy pojawi się ciocia Sheila i będziesz musiał stawić czoła jej oraz zregenerowanemu kuzynowi. W tym czasie powinieneś mieć już naładowaną supermoc, z której warto skorzystać. Z czasem do walki przeciwko drużynie stanie również Kyle.

Zabawka (1) oraz hologram (2).

Kolejnym celem będzie zdjęcie latawca z drzewa. Przejdź do trybu inspekcji i namierz kręcącą się zabawkę (1 na obrazku powyżej), po czym wejdź z nią w interakcję. Spowodujesz wyświetlenie się hologramu (2 na obrazku powyżej), z którym także wejdź w interakcję. Następnie naciskaj pojawiające się na ekranie klawisze.Po dotarciu do latawca podnieś go i zleć z Kylem na dół. W ten sposób odblokujesz nową umiejętność (pierdkour), dzięki której będziesz mógł docierać do trudno dostępnych miejsc. Zdolność ta jest niezbędna między innymi do wykonania misji Fiasko w Medical Fried Chicken. Aby zakończyć misję wejdź do domu Kyle'a i oddaj latawiec jego kuzynowi.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On South Park: The Fractured but Whole

Najnowsze artykuły