Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Soulcalibur 6 i Yakuza Kiwami w grudniowym Humble Monthly

Oraz niezależne My Time at Portia.

Sklep Humble Bundle ujawnił, że w skład grudniowej oferty usługi Humble Monthly wejdą bijatyka Soulcalibur 6, gra Yakuza Kiwami oraz niezależne My Time at Portia.

Kolejne tytuły zostaną zaprezentowane 6 grudnia. Osoby decydujące się na wykupienie subskrypcji już teraz, dostęp do produkcji uzyskają natychmiast. Cena za miesiąc wynosi 12 dolarów, czyli około 46 zł, ale w dowolnym momencie można zrezygnować z abonamentu.

Korzystający z usługi co 30 dni otrzymują zestaw kilku gier, o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Listopadowa oferta obejmowała między innymi strzelankę Call of Duty: WW2 oraz zestawy platformówek Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Soulcalibur 6 jest kolejną odsłoną cyklu bijatyk od Bandai Namco. Warto zaznaczyć, że w produkcji pojawił się - w ramach gościnnego występu - Geralt z Rivii, czyli główny bohater cyklu Wiedźmin od studia CD Projekt Red.

Yakuza Kiwami to zaś remake pierwszej odsłony serii o japońskiej mafii z poprawioną grafiką i dodatkowymi treściami. Natomiast My Time at Portia jest niezależnym projektem, w którym wcielamy się w mieszkańca wioski, zbierającego surowce i prowadzącego farmę.

Warto zaznaczyć, że abonenci Humble Monthly mogą liczyć na 10 procent rabatu na zakupy w cyfrowym sklepie Humble Bundle. Poza tym 5 procent wpłat przeznaczanych jest na cele charytatywne.

Źródło: Humble Bundle

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze