Skip to main content

Sony zapowiada nowe tytuły na PlayStation VR

Eksploracja, wyścigi, strzelanie i delfiny w klasie.

Na oficjalnym blogu PlayStation zapowiedziano nowe tytuły, które będą wspierać PlayStation VR, albo też powstają od podstaw z myślą o tym urządzeniu.

Eclipse to produkcja, w której gracze zajmą się eksploracją tajemniczej planety. Celem będzie zebranie części artefaktu, który pomoże bohaterowi wrócić do domu.

Wyścigowa gra Distance, zapowiedziana już w ubiegłym roku, zaoferuje na PS VR widok z kokpitu futurystycznego auta. Podczas jazdy możemy podskakiwać, korzystać z dopalaczy, obracać pojazdem, a nawet szybować.

Poinformowano też, że ujawniona w kwietniu humorystyczna strzelanka World War Toons także będzie wspierać technologię wirtualnej rzeczywistości na PS4. Stylistyka gry nawiązuje do II wojny światowej, z potyczkami aliantów i państwa osi włącznie.

Wreszcie, na PS4 ze wsparciem PS VR trafi także Classroom Aquatic. To dosyć nietypowa produkcja, w której gracz wciela się w nurka spędzającego semestr w szkole dla delfinów. Celem jest oszukiwanie na testach i zdobywanie jak najlepszych wyników.

Już dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja Sony na PlayStation Experience. Podczas prezentacji z pewnością nie zabraknie technologii PS VR.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Zobacz także