Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skyrim z „pięknymi” NPC-ami. Gracz stworzył realistyczne postacie dla fanów oryginału

Nowość do długiej listy ulubionych modów.

Postacie niezależne w Skyrimie nie należą do najpiękniejszych, czemu postanowił zaradzić jeden z graczy. Przygotował więc moda, który podmienia NPC na ich wersje „jak z obrazka”, jednocześnie będąc wiernym ich oryginalnemu wyglądowi. Efekt jest… dość niecodzienny.

Skyrim to w pewnym sensie nieśmiertelna gra. Premiera miała miejsce w 2011 roku, lecz RPG Bethesdy otrzymało m.in. odnowioną wersję o nazwie The Special Edition, a niezliczona ilość modów potrafi zachwycić nawet dzisiaj i doskonałym przykładem jest High Poly True to Vanilla NPC Overhaul od moddera posługującego się pseudonimem ace.

Wspomniany mod ulepsza NPC-ów za sprawą każdorazowej, ręcznej edycji dokonywanej przez moddera. Niektóre modele zostały tylko lekko poprawione, natomiast innym poświęcono znacznie więcej uwagi. Modyfikację można pobrać w serwisie NexusMods.

Ace dopracował mody, które istniały już wcześniej (np. High Poly Head), a w jego pracy chodziło przede wszystkim o zbliżenie wyglądu NPC-ów do oryginalnych wersji (tzw. wersji vanilla, a więc bez modów), lecz z zachowaniem graficznych usprawnień.

High Poly True to Vanilla NPC Overhaul jest przeznaczone do Skyrim Special Edition. W trakcie swoich prac, twórca bazował na High Poly Head, Expressive Facegen Morphs SE, Expressive Facial Animations, SUEMR SSE, High Poly Vanilla Hair, Vanilla Hair Remake and Beards of Power.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Elder Scrolls V: Skyrim

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze