Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skyrim i trójwymiarowe Mario tytułami startowymi Nintendo Switch - raport

Splatoon dodatkiem do droższej wersji konsoli.

The Elder Scroll V: Skyrim oraz nowa, trójwymiarowa odsłona Super Mario znajdą się wśród gier, które zadebiutują razem z konsolą Nintendo Switch - informuje serwis Let's Play Video Games.

Autorka wiadomości, Laura Dale, udowodniła już w przeszłości, że ma dostęp do wiarygodnych źródeł. Przed oficjalnym potwierdzeniem publikowała między innymi informacje o dacie ujawnienia konsoli, a także o nazwie platformy i budowie oraz wyglądzie urządzenia.

Nowe Super Mario ma przypominać w założeniach Mario 64, Sunshine lub Mario Galaxy. Z jednej, centralnej lokacji, będziemy podróżować do innych. Większy nacisk ma zostać położony na eksplorację.

Nie zabraknie też możliwości kooperacji - najprawdopodobniej dla dwóch graczy.

Ostatnią odsłoną Super Mario, która oferowała podobną perspektywę i możliwość manipulowania kamerą, było wydane w 2002 roku Sunshine

Kolejne informacje dotyczą Skyrima. Obecność tej gry na platformie Switch wydaje się oczywista - fragmenty rozgrywki prezentowano w zwiastunie sprzętu, ale Bethesda nie potwierdziła oficjalnie, że RPG trafi na tę konsolę.

LPVG twierdzi, że użytkownicy Switch w dniu premiery urządzenia otrzymają wersję, która zadebiutowała niedawno na PS4 i Xbox One.

Wreszcie, poinformowano również, że do sprzedaży mają trafić dwie wersje konsoli. Do droższej dołączony zostanie port nietypowej strzelanki Splatoon z Wii U.

Wersja na Switch ma być rozbudowana - jak sugerował zwiastun konsoli. Twórcy mają wprowadzić między innymi dodatkową zawartość do trybu dla jednego gracza.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły