Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skyrim Anniversary Edition trafi niedługo na Switcha? PEGI wystawiło grze klasyfikację

W maju grę oceniono na Tajwanie.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition w wersji na Nintendo Switch zostało sklasyfikowane przez PEGI. Oznacza to, że gra może teraz trafić do sprzedaży w Europie.

Jak informuje serwis Gamingbolt, grę oceniono na Tajwanie jeszcze w maju, jednak do tej pory nie trafiła do sprzedaży. Teraz na stronie PEGI pojawiła się informacja, że gra dostała kategorię wiekową +18. Więcej informacji o grze usłyszymy zapewne 12 września, na najbliższym pokazie Nintendo Direct.

Posiadacze konsol PS4 i Xbox One mogą za darmo zaktualizować Skyrim Special Edition do wydania Anniversary w przypadku przesiadki na PS5 lub Xbox Series X/S. Nie wiadomo na ten moment czy gracze wersji na Nintendo Switch również nie będą musieli dopłacać do edycji rocznicowej. Wydanie Anniversary zawiera pełną wersję gry wraz z pełnym zestawem DLC oraz bezpłatnym dostępem do kilkuset modów z Creation Club.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Elder Scrolls V: Skyrim

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze