Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skiny i operatorów z CoD Modern Warfare 2 przeniesiemy do nowej odsłony

Activision potwierdza.

Activision potwierdziło na początku tygodnia, że szereg zawartości z Call of Duty Modern Warfare 2 zostanie przeniesiona do tegorocznej odsłony cyklu. Oznacza to, że gracze nie będą musieli na nowo kupować ulubionych postaci oraz skórek broni.

Wydawca poinformował o swoich planach w poniedziałek, za pomocą ankiety utworzonej w serwisie Twitter. „Miejmy to już z głowy. Czy operatorzy, bronie oraz pakiety z Modern Warfare 2 powinny zostać przeniesione do Call of Duty 2023?” - zapytała firma, dając dwie opcje odpowiedzi: „Tak” oraz „Tak, kiedy zapowiedź gry?”. Wygrała pierwsza z opcji, zbierając 50,8 procent głosów.

Przypomnijmy, że chociaż jeszcze oficjalnie nie podano tytułu planowanej na ten rok odsłony, to w efekcie prób usuwania niedawnych przecieków, Activision mogło przypadkiem zdradzić, że będzie ona nosiła podtytuł Modern Warfare 3. Z samych przecieków, będących prawdopodobnie screenshotami z wewnętrznych testów gry, mogliśmy się między innymi dowiedzieć, że w nowej grze perki będą przypisane do konkretnych elementów ekwipunku, powróci perk Ninja oraz tryb „Wojny” z Call of Duty WW2.

Według nieoficjalnych doniesień za najnowszą odsłonę ma odpowiadać zespół Sledgehammer Games, a jej fabuła ma stanowić bezpośrednią kontynuację Modern Warfare 2. Wcześniejsze przecieki sugerowały, że gra początkowo powstawała jako duży fabularny dodatek do ostatniej części, być może skupiający się na postaci Ghosta, jednak projekt rozrósł się do rozmiarów pełnej gry.

Zeszłoroczne Modern Warfare 2 spotkało się z mieszanym odbiorem. Otrzymało co prawda wysokie noty od krytyków - średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi, zależnie od platformy, od 76 do 79 punktów na 100 - jednak opinie graczy są mieszane lub wręcz negatywne. Wielu fanów uważa, że kampania fabularna i gameplay wypadały gorzej, niż we wcześniejszych odsłonach cyklu. Miejmy nadzieję, że Activision powróci z kolejną wysokiej jakości odsłoną i odzyska zaufanie fanów cyklu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze