Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Silent Hill: The Short Message z pierwszą grafiką. Niespodzianka na PS5?

Fani serii mają się czym ekscytować.

Organizacja o nazwie The Taiwan Digital Game Rating Committee nadała ocenę grze Silent Hill: The Short Message, przeznaczonej na platformę PlayStation 5. Teraz fani mają okazję rzucić okiem na pierwszą grafikę i opis produkcji.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Silent Hill: The Short Message otrzymało kategorię wiekową w Korei. Jak się okazuje, był to dopiero początek ekscytujących wieści, bo Serwis Gematsu podał już przetłumaczone z języka chińskiego wstępne informacje o Silent Hill: The Short Message, które pojawiły się właśnie przy najnowszej ocenie gry, przyznanej przez tajwański urząd. Przy ratingu nie zabrakło też klimatycznej, oficjalnej grafiki.

Anita przybyła do opuszczonego mieszkania, żeby spotkać się z przyjaciółką Mają, lecz z niewyjaśnionych przyczyn obudziła się we wspomnianym mieszkaniu i została w nim uwięziona” - głosi opis. „W związku z tym musi podjąć próbę ucieczki przed własnymi lękami oraz potworami, które czają się w korytarzach, a do tego również odkryć prawdę dotyczącą niedawnych wydarzeń i spróbować się wymknąć, zanim jej wola przetrwania zostanie pochłonięta na dobre”.

Oficjalny artwork tytułu

Silent Hill: The Short Message jest owiane tajemnicą. Gra nadal nie otrzymała oficjalnego pokazu i pominięto ją podczas październikowych zapowiedzi, gdy Konami ogłosiło trzy gry: Remake Silent Hill 2 (PC, PS5), tworzony przez polskie studio Bloober Team, a do tego jeszcze Silent Hill F od Neobards Entertainment oraz Silent Hill Townfall od NoCode.

Na ten moment dowiedzieliśmy się, że Silent Hill: Short Message ma trafić na platformę PlayStation 5. Za sprawą niedawnego ratingu wiadomo też, że gra będzie zawierać przemoc i mocny język. Szczątkowy opis fabuły oraz pierwsza grafika są w tej chwili najbardziej konkretnymi nowinami.

Wszystko to musi ekscytować wielu fanów horroru, lecz to nie koniec. W sieci zaczęły krążyć plotki o tym, że Konami ma w zanadrzu więcej projektów, które jeszcze nie zostały oficjalnie ogłoszone. Leakerzy sugerują, że mogą to być aż trzy kolejne gry z uniwersum Silent Hill, które zdecydowano się utrzymywać w tajemnicy. Krótko mówiąc, robi się coraz ciekawiej, a znana seria horrorów nie odkryła wszystkich kart.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Silent Hill: The Short Message

Video Game

Powiązane tematy
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze