Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły otwarte testy strzelanki LawBreakers na PC

Z nową mapą i kolejnym trybem.

Wczoraj na PC rozpoczęły się otwarte testy LawBreakers - nastawionej na sieciową zabawę strzelanki od studia Boss Key Productions.

Beta potrwa przez kilka najbliższych dni - wszyscy zainteresowani mogą wypróbować grę do 5 lipca. Wczesna wersja produkcji dostępna jest za pośrednictwem platformy Steam.

Akrobacje z bronią w ręku

Zespołem, który przygotowuje projekt, dowodzi Cliff Bleszinski - twórca Unreal Tournament czy serii Gears of War. Sam tytuł stawia na rywalizację dwóch drużyn na niewielkich arenach.

Ważnym elementem jest możliwość wyboru różnych postaci, z których każda dysponuje innym uzbrojeniem oraz specjalnymi zdolnościami. Przykładowo jedna z bohaterek potrafi poruszać się niczym Spider-Man dzięki laserowej linie wyrzucanej z energetycznego sztyletu.

W ramach testów gracze mogą zapoznać się z nową mapą - Vertigo. Lokację osadzono na terenie posterunku rozpoznawczego w górach Sierra Nevada.

Beta oferuje również kolejny wariant rozgrywki. W trybie o nazwie Uplink celem zabawy jest dostarczenie do bazy własnego zespołu znajdującego się pośrodku planszy łącza komunikacyjnego. Do tego niedostępne wcześniej opcje umożliwiające dostosowanie podopiecznych do własnych preferencji.

Pierwotnie gra miała charakteryzować się komiksową oprawą wizualną, ale twórcy postanowili zmienić styl graficzny na bardziej realistyczny. W ten sposób chcą odróżnić produkcję od konkurencji - Overwatch i Battleborn.

Pełna wersja LawBreakers ukaże się 8 sierpnia na PC i PS4. Tytuł wyceniono na 30 euro (około 127 zł), choć pierwotnie gra miała bazować na modelu Free to Play.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze