Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

LawBreakers przechodzi na model Free to Play przed wyłączeniem serwerów we wrześniu

To już jest koniec.

Przedstawiciele studia Boss Key Productions poinformowali na stronie gry LawBreakers, że produkcja przechodzi na model Free to Play. Jednakże, w związku z niewielkim zainteresowaniem, serwery gry zostaną wyłączone 14 września.

Do tego czasu trwa więc okres ostatniej szansy wypróbowania strzelanki współtworzonej przez Cliffa Bleszinskiego - wieloletniego pracownika firmy Epic Games. Wystarczy wejść na Steama i pobrać grę.

„Doceniamy wasze zrozumienie w trudnym dla nas czasie i chcemy podziękować wam wszystkim za wsparcie i bycie częścią pełnej pasji społeczności LawBreakers” - napisali deweloperzy w komunikacie.

Ciekawy pomysł nie wystarczył

Sama gra jest osadzoną w przyszłości strzelanką typu arena. Bierzemy udział w meczach z innymi zawodnikami, korzystając z niecodziennych gadżetów i szerokiego wachlarza ruchów postaci. Bohaterowie mogą skakać po ścianach oraz używać kotwiczek i plecaków odrzutowych. Pojedynki toczą się w większości w powietrzu.

LawBreakers zadebiutował w sierpniu 2017 roku. Mimo pozytywnych opinii, tytuł nie oparł się konkurencji, chociażby Overwatch. Od czasu premiery w produkcję grało się coraz mniej osób.

Najnowsza gra Boss Key Productions to Radical Heights, czyli battle royale w klimatach lat 80. Mimo kilku ciekawych rozwiązań, produkcja również nie cieszy się znaczącą popularnością.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze