Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dzisiaj startuje darmowy weekend ze strzelanką LawBreakers

Jest też przecena.

Studio Boss Key Productions stara się zainteresować graczy sieciową strzelanką LawBreakers. Jednym z pomysłów jest darmowy weekend z grą w wersji PC.

Inicjatywa rozpoczyna się dzisiaj, 28 września, o godzinie 19:00. Potrwa do poniedziałku, 2 października, także do 19:00.

Raiden?

Jednocześnie trwa 25-procentowa przecena pełnej wersji. Grę można kupić za 22,49 euro (ok. 97 zł) na PC oraz za 92 zł w wersji PS4. Wyprzedaż trwa do 4 października.

Jeśli rozegramy co najmniej pięćdziesiąt meczów podczas darmowego weekendu, mamy szansę zdobyć kopię gry lub - jeśli już ją posiadamy - także skrzynki z dodatkami kosmetycznymi.

W celu zwiększenia popularności LawBreakers twórcy szykują też szereg innych aktualizacji i darmowych treści. Poza wariantem zespołowego deathmatchu, dodają między innymi tryb rankingowy o nazwie Boss Leagues, nowe mapy i kolejną klasę postaci.

Z okazji darmowego weekendu przygotowano całkiem pomysłowy trailer, łączący stare z nowym:

Nowe dzieło studia założonego przez Cliffa Bleszinskiego - twórcę Gears of War czy Unreal Tournament - to sieciowa strzelanka FPP, stawiający na rywalizację dwóch drużyn na niewielkich arenach.

Istotnym elementem jest możliwość wyboru różnych postaci, z których każda dysponuje innym uzbrojeniem i specjalnymi zdolnościami. Przykładowo, jedna z bohaterek może poruszać się niczym Spider-Man, dzięki laserowej linie wyrzucanej z energetycznego sztyletu.

LawBreakers największym zainteresowaniem cieszyło się... podczas testów wersji beta w lipcu, gdy przyciągnęło niemal 4 tysiące graczy na godzinę. Już następne testy zaraz przed premierą to znacznie niższy wynik na poziomie ponad 2 tysięcy, a po premierze było jeszcze gorzej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze