Skip to main content

Ruszyła zamknięta beta Warhammer 40k: Darktide

Potrwa do końca weekendu.

Na Steamie rozpoczęły się zamknięte testy beta gry Warhammer 40k: Darktide. Zapisy wciąż trwają i więcej graczy dostanie zaproszenia w najbliższym czasie. Testy potrwają do końca weekendu.

Przypomnijmy, że tytuł to kooperacyjna gra akcji dla czterech graczy. Uczestnicy zabawy wcielają się w członków specjalnego oddziału szturmowego, którego zadaniem jest uratować miasto Tertium przed hordami potworów. Za grę odpowiada studio Fatshark, odpowiedzialne za uznaną serię Warhammer 40k: Vermintide.

Aby dołączyć do bety należy przejść do karty produktu na Steam, odszukać zakładkę Warhammer 40k Darktide Playtest i kliknąć w przycisk „Poproś o dostęp”. Nie jest gwarantowane, że każdy chętny będzie mógł dołączyć do testów.

Jednocześnie można składać zamówienia przedpremierowe na grę, która zadebiutuje już 30 listopada (wersja na Xbox Series X/S nie ma jeszcze daty premiery). Do wyboru jest edycja zwykła w cenie 169,99 zł lub Edycja Imperialna za 249,99. W ramach tej drugiej otrzymamy dostęp do Pakietu Lojalisty, zawierającego unikalne skiny postaci, broni, tatuaże oraz hełmy.

Zobacz także