Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszył trial Mass Effect: Andromeda w EA/Origin Access

10 godzin rozgrywki.

Zgodnie z zapowiedziami, abonenci usług EA i Origin Access mogą już pobierać testową wersję Mass Effect: Andromeda. Trial zapewnia 10 godzin rozgrywki w oczekiwanej produkcji.

Posiadacze PS4 muszą obejść się smakiem, ponieważ subskrypcja dostępna jest obecnie tylko na PC (Origin Access) oraz Xbox One (jako EA Access). Pobrać trzeba niestety niemal całą grę - 43,77 GB.

Przedsmak przed tym, co czeka nas za tydzień

Wszelkie postępy osiągnięte w kampanii oraz w trybie wieloosobowym przeniosą się automatycznie do pełnej wersji Mass Effect: Andromeda, debiutującej w Polsce dokładnie za tydzień, 23 marca.

BioWare sprecyzowało w ubiegłym tygodniu, że 10-godzinna wersja testowa zapewnia ograniczony dostęp do kampanii fabularnej. Ukończymy prolog oraz krótką wizytę na pierwszej planecie.

Inną opcją będzie zabawa w trybie wieloosobowym, dostępna już bez żadnych ograniczeń, poza - oczywiście - wspomnianym limitem godzin.

EA Access oraz Origin Access to bliźniacze usługi, w ramach których osoby opłacające miesięczny abonament w wysokości 15 zł otrzymują dostęp do stale powiększanego katalogu gier. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Obecnie obie wersje sprzętowe obejmują między innymi Dragon Age: Inkwizycja, Battlefield 3 i 4, Need for Speed Rivals oraz szereg starszych produkcji sportowych od EA Sports. Do tego 10-procentowa zniżka na zakupy w sklepie, także na Mass Effect: Andromeda.

W grze wcielamy się w Pioniera, którego głównym zadaniem jest szukanie miejsc na kolejne ludzkie kolonie. W trakcie przygody zetkniemy się też z innymi rasami i pomożemy gatunkom, które razem z nami opuściły Drogę Mleczną.

Główne zadania dotyczą zakładania placówek na planetach, a także zmagań z tajemniczą rasą kettów, którzy sprawiają kłopoty nie tylko przybyszom, ale też rdzennym mieszkańcom Andromedy - przedstawicielom gatunku angara.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze