Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Revenge of Antares pierwszym rozszerzeniem Master of Orion

Nowe rasy i inne dodatki.

Przedstawiciele WG Labs poinformowali, że już 1 grudnia zadebiutuje pierwsze większe rozszerzenie strategii Master of Orion: Conquest the Stars.

Wycenione na 9 euro DLC - Revenge of Antares - wprowadzi między innymi nową możliwość zwycięstwa oraz razy Trilarian, Gnolamów i Elerian. Czwarta rasa, Antaranie, kontrolowana będzie tylko przez komputer.

Gracze natkną się też na niespotykane wcześniej niezależne cywilizacje.

- Cieszymy się, że możemy dać graczom nową zawartość - zaznaczył Jacob Beucler, dyrektor wydawniczy Master of Orion. - Znajdziecie się w nowym środowisku z nowymi wyzwaniami, przygodami oraz rasami, z którym zawiążecie sojusze lub staniecie w szranki.

W dniu premiery dodatku udostępniona zostanie także darmowa aktualizacja, która wprowadzi niezależne cywilizacje i Antaran do podstawowej wersji gry. Patch wprowadzi też opcję rekrutowania bohaterów i zarządców planet.

Nowy Maseter of Orion to strategia typu 4X przypominająca w założeniach serię Civilization. Gracze przejmują kontrolę nad jedną rasą i starają się przejąć kontrolę lub uzyskać jak największe wpływy w galaktyce.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły