Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ratchet & Clank: Rift Apart - oceny i opinie mediów

Exclusive PS5 w oczach recenzentów.

W tym tygodniu na rynku pojawi się nowa gra na wyłączność PS5. Naszą recenzję Ratchet & Clank: Rift Apart można już przeczytać, ale warto przyjrzeć się także opiniom i ocenom innych dziennikarzy.

Recenzenci zgodnie chwalą projekt od deweloperów ze studia Insomniac Games. Niektórzy uważają, że produkcja jest prawdziwym tytułem dziewiątej generacji i przedsmakiem możliwości oferowanych przez PlayStation 5.

Redaktorzy zwracają uwagę nie tylko na oprawę graficzną, ale również wykorzystanie funkcji PS5, używanych w „pomysłowy” sposób. Mowa o dysku SSD, przekładającym się na szybkie ładowanie, a także kontrolerze DualSense, który wzmacnia wrażenia podczas walk.

Portale międzywymiarowe to jeden z najważniejszych elementów gry

Dziennikarze podkreślają, że Rivet - nową bohaterkę - można od razu polubić. Dodają też, że wprowadzone przez deweloperów narzędzia i gadżety w znaczny sposób rozbudowują starcia i sekcje platformowe.

Nie zabrakło jednak uwag krytycznych. Część recenzentów przekonuje, że produkcja jest zbyt krótka i jednocześnie nieco za łatwa, a mini-gra z hakowaniem może być dezorientująca dla użytkownika.

Przykładowe oceny Ratchet & Clank: Rift Apart:

Ratchet & Clank: Rift Apart zadebiutuje 11 czerwca na PS5.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze