Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Raper Lil Nas X został ambasadorem League of Legends

Muzyk „przejmuje władzę” w Riot Games.

Raper Lil Nas X - znany m.in. z przeboju Old Town Road - podejmuje współpracę z Riot Games. Muzyk został ambasadorem gry League of Legends.

Z okazji przejęcia przez rapera „szefostwa” w firmie nagrano żartobliwy spot reklamowy. Jak możemy się dowiedzieć, najważniejszym elementem współpracy będzie nagranie przez artystę utworu z okazji zbliżających się mistrzostw świata League of Legends. Piosenkę zatytułowano „Star Walkin” i oficjalna premiera odbędzie się 23 września. Niemniej, na filmie możemy usłyszeć już krótki fragment.

Jak informuje serwis PC Gamer, ponadto K’Sante - nowa postać w grze - otrzyma specjalną skórkę zaprojektowaną przez muzyka. Zostanie ona udostępniona graczom 3 listopada i do jej zdobycia potrzebne będzie zebranie 2000 „tokenów mistrzostw 2022”. Lil Nas X zagra też specjalny koncert podczas ceremonii otwarcia zawodów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze