Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Quake 3 za darmo na platformie Bethesda Launcher

Do zachowania na stałe.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Bethesda udostępniła za darmo Quake 3: Arena - klasyczną strzelankę studia id Software z 1999 roku. Grę zdobyć można za pomocą platformy Bethesda Launcher.

Aby odebrać Quake 3: Arena, należy zalogować się do klienta platformy - produkcja powinna zostać dodana do biblioteki automatycznie, choć w niektórych przypadkach wymagany jest restart aplikacji. Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się 21 sierpnia o godzinie 18:00.

W przeciwieństwie do pozostałych odsłon serii, gra koncentruje się przede wszystkim na zmaganiach wieloosobowych. Gracze biorą udział w pojedynkach na tytułowych arenach, korzystając ze zróżnicowanego arsenału. Zabawa w pojedynkę ogranicza się do starć z botami.

Darmowe Quake 3: Arena to nagroda za zebranie przez internautów określonej sumy na cele charytatywne. W ubiegłym tygodniu udostępniono bezpłatnie dwie wcześniejsze części cyklu - promocja była częścią cyfrowej edycji QuakeCon 2020.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły