Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS5 wczytuje Spider-Man: Miles Morales w kilka sekund - jest wideo

Błyskawiczny loading.

Aktualizacja: wideo usunięto z serwisu YouTube. Jest jednak dostępne do obejrzenia na Imgur.


Oryginalna wiadomość: Opublikowany w sieci materiał udowadnia, że PlayStation 5 jest w stanie wczytać Spider-Man: Miles Morales zaledwie w siedem sekund.

Mowa o czasie od włączenia gry w głównym menu konsoli, aż do pokazania się na ekranie menu Spider-Man: Miles Morales. Trzeba jeszcze oczywiście wybrać stan zapisu i przejść do właściwej rozgrywki, ale mowa tu o czasie poniżej dwóch sekund.

Źródło niskiej jakości materiału nie jest znane, ale ma już 4 miliony wyświetleń w serwisie Imgur. Udostępniono je też na reddicie i YouTube.

Sony przez weekend starało się usunąć nagranie z sieci, jako że łamie ono zasady obowiązującego aktualnie embargo. Jak zwykle w podobnych przypadkach, pojawiają się jednak kolejne kopie.

Redakcja Eurogamer.pl oczywiście też ma już PS5. Możecie przeczytać nasze wrażenia z użytkowania DualShocka, a wkrótce pojawią się kolejne materiały.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze