Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezentacja odświeżonej wersji Final Fantasy 12 w nowym zwiastunie

Walka i lokacje.

Firma Square Enix opublikowała nowy trailer odświeżonej edycji Final Fantasy 12, która otrzymała podtytuł The Zodiac Age. Trailer przygotowano w związku z targami Tokyo Game Show.

W materiale zaprezentowano fragmenty rozgrywki - głównie starcia z przeciwnikami - a także kilka lokacji, które odwiedzimy w czasie zabawy.

Warto zaznaczyć, że remastera będzie wydanie The International, które nigdy nie ukazało się poza Japonią. W tej wersji twórcy zmodyfikowali system walki, a także dodali mechanizm prac - klas postaci opartych na Znakach.

Odświeżona edycja zaoferuje obraz wyświetlany w wyższej rozdzielczości, dźwięk przestrzenny oraz japońskie i angielskie głosy do wyboru. Do tego szybsze ładowanie danych, automatyczny zapis rozgrywki oraz dodatki ułatwiające i przyspieszające zabawę.

Oryginalne Final Fantasy 12 ukazało się w 2006 roku na konsoli PlayStation 2. W grze znalazł się między innymi płynny system walki przypominający nieco rozwiązania z gier MMO, z szerszymi opcjami wyboru umiejętności i akcji w trakcie starć.

Akcję osadzono w krainie Ivalice, gdzie wojnę toczą imperia Archadia i Rozarria. Małe królestwo Dalmasca zostaje podbita przez pierwsze z wymienionych państw. Księżniczka Ashe tworzy ruch oporu, do którego dołącza Vaan oraz inni bohaterowie.

Final Fantasy 12: The Zodiac Age ukaże się w przyszłym roku, tylko na PlayStation 4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze