Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiery gier (02.10 - 08.10)

Forza 7, Dragon's Dogma, Lady Layton.

Nadchodzący tydzień zapowiada się dość spokojnie, choć tempo przyśpieszy Forza Motorsport 7 czy też Dragon's Dogma: Dark Arisen na konsole obecnej generacji.

Wtorek, 3 października

Battle Chasers to amerykański komiks z lat dziewięćdziesiątych. Adaptacja studia Airship Syndicate to RPG w barwnym, steampunkowym świecie, gdzie szóstka bohaterów eksploruje lochy oraz walczy z zastępami potworów i bandytów.

Dragon's Dogma to RPG akcji. Bohater musi odnaleźć wielkiego smoka, który na początku przygody kradnie mu serce - dosłownie. Najważniejszym aspektem gry jest efektowna walka. Świat składa się z wielu rozległych lokacji.

Pełna wersja oferuje w sumie ponad 700 samochodów i ponad 30 tras z różnymi wariantami. Na konsoli Xbox One X - od 7 listopada - gracze będą mogli ścigać się w natywnym 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Środa, 4 października

Oryginalna seria Road Rash ukazała się w 1991 roku. Gracz wcielał się w motocyklistę, biorącego udział w nielegalnych i brutalnych wyścigach na publicznych drogach. Redemption kontynuuje te założenia.

Czwartek, 5 października

Pod względem rozgrywki produkcja przypomina klasyki takie jak Banjo-Kazooie czy Super Mario 64. Bohaterka porusza się po otwartej lokacji, a celem jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc, zbieranie znajdziek i szukanie sekretów.

Piątek, 6 października

W najnowszej odsłonie logicznego cyklu nie wcielimy się w słynnego profesora Laytona, a jego córkę - Katrielle. Podstawy rozgrywki nie ulegną jednak zmianie - nadal zajmiemy się rozwiązywaniem zagadek logicznych.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze