Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera nowej odsłony taktycznej strzelanki America's Army już 29 sierpnia

U.S. Army wkracza do Czervenii.

U.S. Army ogłosiło, że 29 sierpnia opublikuje na Steamie America's Army: Proving Grounds, nową odsłonę symulatora współczesnego pola walki. Gra rozprowadzana będzie za darmo.

Podobnie jak w poprzednich częściach, wcielimy się w amerykańskiego żołnierza, a gra stawia nacisk na „współpracę, trening i wykonywanie zadań w myśl Żołnierskiego Motto”. Proving Grounds koncentruje się na działaniach małych zespołów piechoty, bez dostępu do pojazdów.

Szczątkowa fabuła opowiada o konflikcie w fikcyjnej Czervenii. Prezydent-Generał Adzic atakuje pokojowo nastawioną Republikę Ostregals, więc do akcji muszą wkroczyć dzieli Amerykanie.

Gracz weźmie udział w realistycznie odwzorowanych treningach w terenie zabudowanym oraz w szkoleniach snajperskim i jednostek specjalnych, by następnie ruszyć do walki w sieci.

„Zbudowaliśmy America's Army: Proving Grounds z myślą o początkujących i doświadczonych miłośnikach serii” - przyznaje odpowiedzialna za projekt Marsha Berry.

„Fani AA znajdą tu ulubione mapy z AA2 oraz nowy rodzaj mniejszych lokacji, premiujących taktyczne i przemyślane podejście. Natomiast intuicyjny styl rozgrywki pozwoli początkującym zawodnikom zdobyć doświadczenie i pewność siebie.

Seria America's Army powstała głównie jako narzędzie rekrutacyjne, zachęcające do zaciągnięcia się do U.S. Army. Pierwsza odsłona taktycznej strzelanki ukazała się w 2002 roku i od tego czasu była na bieżąco aktualizowana i uzupełniana o kolejne części.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze