Skip to main content

Poznaliśmy potencjalny rozmiar Warzone 2.0. Znów nie będzie lekko

Zgodnie z duchem serii.

Call of Duty Warzone 2.0, podobnie jak poprzednia odsłona cyklu, nie oszczędzi naszych dysków. Wedle najnowszych przecieków, tytuł będzie ważył ponad 100 GB.

Seria Call of Duty przyzwyczaiła już graczy do pobierania ogromnych plików oraz aktualizacji. Wygląda na to, że debiutujące w przyszłym tygodniu Warzone 2.0 nie będzie odstępstwem od reguły. Jak bowiem informują sieciowi insiderzy, gra na premierę zająć ma „skromne” 115 GB.

Wiadomość: rozmiar Warzone 2.0. Gra będzie wymagała 115.62 GB do pobrania” - czytamy w tweecie serwisu Warzone 2 Informer. Autor wiadomości nie zdradził o jakiej platformie konkretnie mowa, możemy się jednak domyślić, że rozmiary plików będą raczej przybliżone.

Twórcy nie potwierdzili jeszcze oficjalnego rozmiaru gry, jednak biorąc pod uwagę dotychczasowe rozmiary produkcji z serii Call of Duty, wspomniane 115 GB nie powinno być dla graczy niespodzianką. Dla przypomnienia, Warzone 2.0. trafi na PC oraz konsole PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S już 16 listopada. Co ważne, serwery poprzedniej odsłony nie zostaną zamknięte, gra zmieni jednak nazwę na Warzone: Caldera.

Zobacz także