Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ponad trzy godziny gameplayu z Psychonauts 2

Uwaga na lekkie spoilery.

Psychonauts 2 zostało niedawno udostępnione wybranym przedstawicielom twórców z YouTube, gdzie pojawiło się już wiele filmów z wrażeniami z gry. Na kanale GamersPrey umieszczono materiał przedstawiający trzy godziny rozgrywki.

Możemy przyjrzeć się przygodzie od samego początku, więc warto mieć na uwadze fakt, że wideo zawiera lekkie spoilery fabularne. Poza tym widzimy też oczywiście rozmaite misje i możemy przyjrzeć się ciekawym mechanikom.

Twórcy opublikowali też zwiastun z zarysem fabuły, który dobrze oddaje różnorodność etapów w niezwykłym świecie Psychonauts 2. Główną antagonistką okazuje się być niejaka Maligula, która z pomocą hydrokinezy kontroluje morskie potwory.

Sequel jednej z najbardziej nietypowych gier platformowych XXI wieku ukaże się 16 lat po premierze oryginału. Fani powrócą do świata szpiegów infiltrujących umysły. Tytuł zaoferuje podobny, kolorowy styl oprawy, co pierwsza część.

Gra trafi na PC, PS4, Xbox One, a uruchomimy ją także na konsolach nowej generacji. Double Fine zostało wykupione przez Microsoft, więc platformówka będzie dostępna w ramach usługi Game Pass. Premierę zaplanowano na 25 sierpnia.

Warto przypomnieć, że Psychonauts 2 powstało dzięki wsparciu fanów. W 2016 roku twórcy zebrali ponad 3,3 mln dolarów na rozpoczęcie prac nad grą. Kiedy twórcy dołączali do rodziny Xbox Studios, tytuł był już praktycznie gotowy - dodatkowe fundusze pozwoliły jednak deweloperom dopracować szczegóły.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze