Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polskie RoboCop: Rogue City dostało demo na Steamie

Są problemy z wydajnością.

Polskie RoboCop: Rogue City zaliczyło niedawno kolejne opóźnienie, lecz w zamian otrzymaliśmy wersję demonstracyjną na PC, do pobrania na Steamie.

Początkowo zakładano wydanie gry w czerwcu, co zweryfikowano następnie na wrzesień, a potem na 2 listopada. Tytuł zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Wieści są niestety dobre tylko w połowie, ponieważ deweloperzy ze studia Teyon już w przypadku dema muszą przepraszać za problemy z wydajnością. Jak to często bywa, problemy biorą się najwyraźniej z kompilowania shaderów w niewłaściwych momentach, co wywołuje zacinanie.

„Chcielibyśmy odnieść się do problemów z wydajnością, z jakimi mieliście do czynienia w ostatnich godzinach w demie RoboCop: Rogue City Demo” - napisano w komunikacie na Steamie. „Chociaż było to nieprzewidziane, zapewniamy, że zespoły pracują nad poprawkami w chwili pisania tego tekstu i mamy nadzieję, że uda nam się ustabilizować sytuację w nadchodzących dniach”.

Pozostaje mieć nadzieję, że do czasu wydania pełnej wersji sytuacja będzie nieco lepsza i nie okaże się, że demo osiąga efekt odwrotny od zamierzonego - zniechęca zamiast przyciągać uwagę.

W RoboCop: Rogue City kontrolujemy oczywiście w tytułowego bohatera, a warto także przypomnieć, że do roli powraca sam Peter Weller, który wcielał się w metalowego policjanta w oryginalnym filmie oraz w sequelu.

Uzbrojeni w niezawodny pistolet Auto-9 (i 20 innych broni), mechaniczną siłę, a także lata doświadczeń podczas pracy w policji i szereg gadżetów do dyspozycji, staniemy do walki z ludźmi dążącym do zniszczenia naszego rodzinnego miasta. Wszystko to w perspektywie pierwszej osoby.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

RoboCop: Rogue City

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze