Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Niko Bellic i Liberty City pojawią się w GTA Online

Wraz z Romanem.

Niedawno ogłoszono, że pod koniec roku GTA Online otrzyma największą aktualizację w swojej historii. Nieoficjalne doniesienia sugerują zaś, że do gry trafią odświeżona wersja Liberty City z czwartej części cyklu i postać Niko Bellica.

Informacje przekazał użytkownik forum Reddit o pseudonimie markothemecixam. Powołuje się przy tym na jednego ze swoich znajomych, który zna podobno plany deweloperów ze studia Rockstar Games.

Największymi gwiazdami nowej aktualizacji mogą być Niko...

Internauta twierdzi, że obiecywaną przez twórców nową lokacją jest Liberty City z GTA 4. Powróci rzekomo Niko Bellic - główny bohater czwartej części - w roli którego ponownie usłyszymy ponoć aktora Michaela Hollicka, a także kuzyn Roman.

Największą atrakcją będzie - jak twierdzi użytkownik - napad we wspomnianym mieście. Przekonuje również, że nie zabraknie szeregu aktywności w grze swobodnej, a przyszłe aktualizacje GTA Online też mają być związane z nową metropolią.

...i Roman

Zobacz też: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Doniesienia są nieoficjalne i należy podchodzić do nich z dystansem. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że informacje markothemexicam w przeszłości się sprawdzały - przykładowo przed oficjalną zapowiedzią ujawnił, że Grand Theft Auto 5 trafi na konsole następnej generacji.

Niektórzy zaś spekulują, że aktualizacja doda postacie Franklina i Michaela, na co miały wskazywać niedawne wypowiedzi aktorów, którzy użyczali głosu obu bohaterom w podstawowym GTA 5. Zasugerowali, że powrócą do gangsterskiej produkcji jako osoby „zlecające misje”.

Źródło: Reddit

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze